15 грудня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Локачинська селищна рада
 • Позитивний досвід роботи
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Енергоефективність
 • Оренда держмайна
 • Вакансії державної служби
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
    Локачі  

  skype

  tel_doviry

  kir

  П'ятниця, 09 листопада 2012 09:46

  Державний реєстр виборців

  ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ АПАРАТУ ЛОКАЧИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ 


  Начальник відділу: Новосад Валентин Леонідович

  Головний спеціаліст відділу: Тимчук Олена Володимирівна

  Оператор компютерного набору: Артищук Валентина Василівна

  Адреса відділу: 45500, смт Локачі, вул. Миру, 37, 4 поверх, каб. 52

  тел. (03374) 2 14 42 факс (03374) 2 14 42

  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


  Станом на 01.12.2018 в Локачинському районі 16918 виборців 


  Веб-сторінка Вiддiлу адмiнiстрування Державного реєстру виборців Волиньскої облдержадміністрації


  Графік прийому


  Звіт про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців в листопаді 2018 року


  Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців Локачинської районної державної адміністрації


  Посадова інструкція начальника відділу

  Посадова інструкція головного спеціаліста відділу

  Посадова інструкція оператора компютерного набору


  Форми заяв для уточнення персональних даних у Реєстрі   Завантажити
  Перелік адміністративних послуг відділу   Завантажити

  Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Локачинської районної державної адміністрації створений відповідно до Закону України „Про Державний реєстр виборців” розпорядженням голови райдержадміністрації від 9 жовтня 2007 року №287. Згідно із штатним розписом чисельність працівників відділу визначена у кількості 3 штатних одиниці.


  Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Локачинської райдержадміністрації є:

  - ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території району;

  - складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, селищних, сільських голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.


  Форма ведення Державного реєстру виборців.

  Ведення Реєстру буде здійснюватись в електронній формі як банк даних з єдиною базою даних, яка містить персональні дані всіх виборців України.

  В базі даних Реєстру буде зберігатися наступна інформація про виборця:

  1. Ідентифікаційні персональні дані;

  2. Персональні дані, що визначають місце та умови голосування виборця;

  3. Службові персональні дані.

  Відповідно до ст. 10 Закону "Про Державний реєстр виборців", кожен виборець має право:

  - подавати свої персональні дані до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців;

  - знати про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Державного реєстру виборців;

  - знати про використання своїх персональних даних, зокрема, кому і на яких підставах була надана інформація про нього;

  - одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відділу ведення Державного реєстру виборців повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців;

  - звертатися у порядку, встановленому законом, до відділу ведення Державного реєстру виборців з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (не включення) до Державного реєстру виборців себе чи інших осіб, запис, про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Державного реєстру виборців щодо себе або інших осіб;

  - оскаржувати у порядку, встановленому законом, рішення, дії чи бездіяльність відділу ведення Державного реєстру виборців;

  - захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення при веденні Державного реєстру виборців.

  Виборець надає відділу ведення Державного реєстру виборців достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру.

  Періодичність поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

  Відділ здійснює щомісячне поновлення бази даних Реєстру на підставі відомостей, що надаються органами, закладами, установами, організаціями, визначеними ст.22 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

   


   Постанова ЦВК від 16 вересня 2014 року № 964 "Про Роз’яснення щодо виготовлення іменних запрошень на вибори народних депутатів України"


  Постанова ЦВК від 07 жовтня 2014 року № 1529 "Про питання тимчасової зміни місця голосування виборцям, виборча адреса яких відноситься до території Донецької чи Луганської області, на період проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року"

   


   Контактна інформація про відділи ведення Державного реєстру виборців області, створені у складі районних державних адміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та їх виконавчих комітетів станом на 09.10.2014


  ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З КРИМУ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ: ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ НА ВИБОРАХ


  ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ВИБОРЦІВ (КРІМ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З КРИМУ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ), ЯКІ В ДЕНЬ ГОЛОСУВАННЯ БУДУТЬ ПЕРЕБУВАТИ НЕ ЗА МІСЦЕМ СВОЄЇ РЕЄСТРАЦІЇ


   

  Виборець має знати


  Віднедавна Державний реєстр виборців став на крок ближчий до громадян. Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті ЦВК «Державний реєстр виборців» (http://www.drv.gov.ua/) розроблений та функціонує у тестовому режимі програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». Тож запрошуємо взяти участь у випробуванні цього програмного ресурсу та перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців.
  Для цього слід зареєструватися на вказаному ресурсі та зробити відповідний запит, вказавши повністю свої ідентифікаційні персональні дані та відомості щодо виборчої адреси. Зареєструватися в системі можуть лише особи, які досягли 18-річного віку.
  Через деякий час (2-3 робочі дні) на Вашу електронну адресу надійде повідомлення щодо результатів запиту, а саме: чи включені Ви до Державного реєстру виборців та де знаходиться Ваша виборча дільниця.
  Персональні відомості виборців обробляються адміністраторами офіційного веб-сайту ЦВК у суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.
  Хочу звернути особливу увагу громадян України, яким виповнилося 18 років. Як показує практика, ця категорія виборців виявляється найчисельнішою в частині невключених до Реєстру. Це пояснюється зміною місця проживання у зв’язку з навчанням. Проте, мабуть, кожен випускник школи зареєстрований в соціальних мережах, тобто має доступ до Інтернету.
  Отож, якщо у Вас виникатимуть питання щодо створення «Особистого кабінету виборця» або інші, пов’язані із Державним реєстром виборців, звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Локачинської районної державної адміністрації за телефоном: 21442 або адресою: смт Локачі, вул. Миру, 37, каб. 52.



  Шановні виборці Локачинського району!
  Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України» на 25 травня 2014 року призначено позачергові вибори Президента України.
  З метою підготовки актуальних і достовірних списків виборців необхідно уточнити свої персональні дані, звернувшись у відділ ведення Державного реєстру виборців Локачинської райдержадміністрації.
  Особливо це стосується виборців:
  - кому після останніх виборів виповнилось 18 років і які будуть голосувати вперше;
  - змінили прізвище або місце проживання протягом останнього періоду;
  - мають інформацію про помилкове включення в списки інших громадян, які вже не проживають за адресою, вказаною в списках виборців (змінили місце проживання, померли);
  - виборців, які проходили військову службу;
  - громадян, які повернулись з місць позбавлення волі;
  - які під час останніх виборів в списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі відсутні в них і не звернулись у відділ ведення Державного реєстру.
  Відділ ведення Державного реєстру виборців Локачинської райдержадміністрації запрошує жителів Локачинського району перевірити свої персональні дані для усунення неточностей і помилок при формуванні списків виборців!
  При собі необхідно мати паспорт громадянина України, у випадку зміни прізвища – ще і документ, який підтверджує ці зміни.
  Адреса відділу: 45500, смт Локачі, вул. Миру, 37, 4 поверх, каб. 52
  тел. (03374) 2 14 42
  Просимо віднестись з розумінням і всією відповідальністю до уточнення своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Новосад В.Л.



  До уваги виборців!
  Постановою Центральної виборчої комісії № 893 від 13 вересня 2012 року встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.
  Кожен виборець, який в день позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не зможе проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.
  Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з місця роботи, довідка селищної, сільської чи міської ради про місце проживання, договір про право власності на житло тощо). Без таких документів виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.
  Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і які у даний час проживають на території району, досить пред’явити тільки паспорт.
  Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати на виборчій дільниці, до якої їх виборча адреса не відноситься, подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, до неї додають копію посвідчення чинного члена ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ДВК.
  Заяви приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 19 травня 2014 року включно.
  Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно, виборцю видається посвідчення про тимчасову зміну місця голосування встановленої форми, яке потрібно пред’явити членам дільничної виборчої комісії при отриманні виборчого бюлетеня.
  Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.
  Якщо виборець отримав таке посвідчення, а потім передумав змінювати місце голосування і вирішив голосувати за своєю виборчою адресою, необхідно повернути посвідчення у той відділ ведення Реєстру, який його видав. Інакше його не буде у списках виборців за попередньою адресою.
  Чекаємо вас у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Локачинської районної державної адміністрації за адресою: смт Локачі, вул. Миру, 37, кабінет №52 (4 поверх). Контактний телефон 2-14-42. Відділ ведення Державного реєстру виборців
  апарату райдержадміністрації

   

  Місцеві вибори 2017 


   Як перевірити себе у списках виборців

   

  РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з місцевих виборів

   

  ЗРАЗОК позовної заяви про уточнення списку виборців під час місцевих виборів


   

  Короткий календарик виборця

  24 грудня 2017 року з 08.00 год. до 20.00 год. проводитимуться перші вибори депутатів Затурцівської сільської ради та Затурцівського сільського голови Локачинського району, а також додаткові вибори депутатів Зимнівської сільської ради Володимир-Волинського району та Голобської селищної ради Ковельського району. З собою треба мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України. Без пред’явлення цих документів ви не зможете проголосувати!

  Право голосу на цих виборах матимуть лише члени відповідних сільських, селищних об’єднаних територіальних громад, до складу якої входять населені пункти згідно з додатком 2 до постанови ЦВК від 12 жовтня 2017 року № 214 та додатком до постанови ЦВК від 12 жовтня 2017 року № 215.

  На місцевих виборах ви як член територіальної громади обираєте місцевого голову та депутатів. Тому голосувати можна лише за адресою реєстрації свого житла, а якщо ви у день виборів виїдете за межі свого населеного пункту (навіть на лікування до обласного центру чи в м.Ковель, м.Володимир-Волинський, м.Нововолинськ) і не повернетеся до 20.00, то втратите право голосу.

  На сьогодні ефективно працює Особистий кабінет виборця, розміщений на офіційному сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua). Завдяки цьому інтернет-ресурсу ви за 5 хвилин можете зареєструватися й надіслати електронний запит для перевірки вашого включення до цього Реєстру. Уже наступного дня ви отримаєте відповідь від ЦВК і дізнаєтеся на якій саме виборчій дільниці ви будете у списку виборців, якщо у день виборів будете в своєму селі чи селищі й не потрапите до лікарні.

  З 11.12.2017 кожен виборець має право ознайомитися в приміщенні дільничної виборчої комісії (далі - ДВК) звичайної виборчої дільниці, утвореної за місцем проживання, зі списком виборців та перевірити правильність внесених до нього відомостей.

  До 13.12.2017 включно ДВК надсилає або доставляє в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення, яким повідомляє про включення його до попереднього списку виборців відповідної дільниці, назви всіх місцевих виборів, у яких йому пропонується голосувати, адресу ДВК, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, стосовно яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування.

  Якщо виборець у вказані строки не отримав запрошення на вибори, або якщо після ознайомлення з цим запрошенням чи попереднім списком виборців він помітив якісь неточності щодо себе або інших осіб, або не виявив себе/інших осіб у списку виборців виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців або ДВК з відповідною заявою до 18.12.2017 включно.

  На цих виборах право на тимчасову зміну місця голосування відсутнє. Навіть переселенці та біженці з Криму, Луганської та Донецької областей, які тривалий час фактично живуть у вашому селі чи селищі не можуть наразі подати таку заяву і проголосувати, бо це не передбачено законом про місцеві вибори. Переселенці зможуть проголосувати лише у разі, якщо змінять місце проживання (реєстрацію) на фактичне у тих населених пунктах, що входять до складу відповідної об’єднаної територіальної громади і в яких 24.12.2017 відбудуться вибори.

  Якщо виборець виявив неточності у списку виборців, але пропустив строки подання відповідної заяви до ДВК або органу ведення Державного реєстру виборців, то він може це виправити звернувшись із позовом про уточнення списку виборців до місцевого суду до 21.12.2017 включно. При цьому державне мито не сплачується. Таке рішення суду виборець має передати відповідній ДВК до 18.00 год. 23 грудня 2017 року (суботи).

  Якщо виборець несподівано захворів, що призвело до тимчасової нездатності самостійно пересуватися, то він може (особисто, поштою чи через інших осіб) до 20.00 год. 22.12.2017 звернутися до відповідної ДВК із власноручно написаною заявою про надання можливості проголосувати за місцем перебування (у тому числі, у лікарні). До такої заяви додається довідка про стан здоров’я, видана медичною установою (лікарнею, амбулаторією, ФАП, поліклінікою тощо). ДВК зобов’язана до дня виборів перевірити відомості заяви та довідки і за результатами такої перевірки включити (або ні) виборця до витягу із списку виборців для голосування «на дому».

  Якщо у запрошенні виборця є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, але він бажає проголосувати на своїй виборчій дільниці, то йому слід письмово або особисто повідомити про своє бажання відповідну ДВК до 12.00 год. 23.12.2017.

  У день голосування (24.12.2017) будь-які зміни у список виборців не вносяться навіть на підставі рішення суду, а ДВК має право лише виправляти неточності та технічні описки в уточненому списку виборців - неправильне написання прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера будинку чи квартири.

  Завчасно перевірте себе у списках виборців, щоб реалізувати своє право голосу!

  Прийдіть 24 грудня 2017 року на свою виборчу дільницю і проголосуйте за нову місцеву владу!

  Відділ адміністрування Державного реєстру виборців організаційного управління апарату Волинської облдержадміністрації

  Адреса: м.Луцьк, Київський майдан, 9, каб. 105, тел. 0332-778276, 778279.

  Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Веб-сайт: www.drv.gov.ua

  Графік роботи: з 8.00 до 17.15 у понеділок-четвер; з 8.00 до 16.00 у п’ятницю (з 13.00 до 14.00 – обідня перерва)


   

  Про забезпечення дотримання порядку проведення передвиборної агітації на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року

   

  Місцеві вибори 2015 у цифрах

   

  Особливості нової виборчої системи

    


   

  Порядок уточнення персональних даних Державного реєстру виборців.

  Шановні жителі Локачинського району!

  Для перевірки та уточнення персональних даних у списках виборців Вам необхідно звернутись у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Локачинської районної державної адміністрації за адресою: смт Локачі, вул.Миру, 37 (4 поверх, каб. 52).

  ПРИ СОБІ МАТИ ПАСПОРТ

   

  Переглядів 8457 Останнє редагування Вівторок, 04 грудня 2018 15:31
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua