28 січня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Локачинська селищна рада
 • Позитивний досвід роботи
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Енергоефективність
 • Оренда держмайна
 • Вакансії державної служби
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
    Локачі  

  tel_doviry

  evroatlantik

  evrodayg

  kir

  Середа, 30 травня 2012 08:24

  Структурні підрозділи та апарат райдержадміністрації

  1. Апарат районної державної адміністрації - Бернадський Анатолій Сергійович, т. 2-13-06

  Відділ управління персоналом та організаційної роботи - Паламарчук Людмила Василівна, т. 2-14-58

  Основні завдання відділу: Здійснює організаційне забезпечення та проводить перевірки виконання на території району Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади. 
  Проводить за дорученням голови районної державної адміністрації перевірки діяльності управлінь та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, виконавчих органів рад з питань, що належать до компетенції відділу, вивчає і узагальнює досвід роботи цих органів, надає їм необхідну допомогу в межах і порядку, встановлених законодавством.

  Відділ діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян - Засадко Юлія Дмитрівна, т. 3-00-98 
  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділу є здійснення єдиного порядку документування і роботи з документами райдержадміністрації відповідно до Інструкції з діловодства в районній державній адміністрації на основі використання сучасної обчислювальної техніки, автоматизованої технології роботи з документами та скорочення кількості документів, надання методичної допомоги з цих питань управлінням, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації та відділам її апарату.

  Здійснення контролю за виконанням законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, доручень Глави Адміністрації Президента України, актів центральних органів влади вищого рівня, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, а також аналізу причин виникнення порушень у виконанні вимог зазначених документів і внесення пропозицій щодо їх усунення. Забезпечення  розгляду звернення громадян в райдержадміністрації.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців - Новосад Валентин Леонідович т. 2-14-42

  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділу є ведення обліку операцій, пов’язаних із змінами бази даних реєстру, в порядку та за формою, що встановлені розпорядником реєстру, проведення перевірки зміни персональних даних виборця, зазначених в заяві, надання на письмову вимогу виборця інформацію про його персональні дані, внесені до реєстру

  Відділ фінансово-господарського забезпечення - Завадська Галина Василівна, т. 2-15-62

  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділу є організація бухгалтерського обліку, господарсько-фінансової діяльності та контролю за дотриманням правил його ведення, здійснення методологічного керівництва бухгалтерським обліком і звітністю.

  Головний спеціаліст мобілізаційної роботи – Ільюк  Ростислав Анатолійович, т. 2-12-05

  Основні завдання: основними завданнями головного спеціаліста мобілізаційної роботи є: організація заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації і контроль за їх здійсленням у райдержадміністрації і галузях національної економіки району відповідно до законів, інших нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації.

  Головний спеціаліст юридичної роботи та запобігання корупції -  Хом'як Тарас Володимирович, т.2-14-61

  Основні завдання: : основними завданнями головного спеціаліста юридичної роботи та запобігання корупції є: організація правової роботи, спрямована на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативних документів керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань та функціональних обов'язків, здійснення пропаганди чинного законодавства, та є уповноваженою посадовою особою з питань запобігання корупції в райдержадміністрації.

  Провідний спеціаліст з питань правоохоронної та оборонної роботи  - , т. 2-12-05

  Основні завдання: : основними завданнями провідного спеціаліста з питань правоохоронної та оборонної роботи є:  аналітичне, консультативне , інформаційне та організаційне забезпеченння здіснення головою районної державної адміністрації повноважень передбачених законом України «Про місцеві державні адміністрації» у галузі оборонної роботи, з питань забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян, взаємодія з правоохоронними органами з метою виконання райдержадміністрацією покладених Конституцією України функцій із забезпеченння законності і правопорядку в районі.

  2. Структурні підрозділи райдержадміністрації

  Управління соціального захисту населення - Турелик Оксана Михайлівна, т. 2-12-96

  Основні завдання управління: Основними завданнями управління є забезпечення у межах своїх повноважень дотримання законодавства про працю, охорону праці, зайнятість, загальнообов'язкове державне соціальне страхування, пенсійне забезпечення, соціальний захист населення, удосконалення форм і засад соціального партнерства, організація співробітництва місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з профспілками та організаціями роботодавців. У межах своєї компетенції бере участь у здійсненні комплексних програм поліпшення обслуговування інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, а також громадян похилого віку та сприяння всебічному розвитку соціального обслуговування за місцем їх проживання. Забезпечення працевлаштування інвалідів, сприяння здобуттю ними освіти і кваліфікації на рівні, що відповідає їхнім здібностям і можливостям. Сприяння органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку відповідної території.

   Управління фінансів - Попович Валентина Григорівна,  факс т. 2-11-87

  Основні завдання управління: Основними завданнями управління є підготовка проекту і організація виконання бюджету, реалізація державної фінансової, бюджетної та податкової політики на території району, підготовка пропозицій щодо концентрації фінансових ресурсів на пріоритетних напрямах економіки району, фінансового забезпечення державних гарантій по соціальному захисту населення, розробка пропозицій по удосконаленню діючих форм фінансових взаємовідносин держави з підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат, забезпечення дотримання законодавства у фінансовій сфері на території району.

   Архівний відділ - Ящук Вікторія Юріївна, т. 2-13-66

  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділу є реалізація державної політики в галузі архівної справи, здійснення управління архівною справою на території району. Координація діяльності державних органів, підприємств, установ, організацій з питань архівної справи і діловодства. Забезпечення поповнення Національного архівного фонду документами місцевого походження, їх державної реєстрації, обліку, зберігання та використання їх інформації.

  Відділ аргропромислового розвитку- Дмитришин Ярослава Омелянівна, т. 2-11-88

  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділу є організація виробництва і закупівлі сільськогосподарської продукції та продовольства для регіональних потреб, економічний аналіз та прогнозування стану розвитку сільського господарства, харчової та переробної промисловості на рівні району, здійснення моніторингу аграрної реформи, сприяння демонополізації виробництва і розвитку конкуренції, розвиток ринкової інфраструктури, створення рівних умов для розвитку всіх форм власності та господарювання в агропромисловому виробництві, надання методологічної допомоги сільськогосподарським підприємствам у процесі їх реформування, забезпечення виконання державних та регіональних програм соціального розвитку села.

  Відділ містобудування, архітектури, інвестицій та економічного аналізу -  Пилипчук Федір Володимирович, т. 2-14-06

  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділ є забезпечення реалізації державної політики на відповідній території району у галузях містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, енергозбереження та енергетики, інфраструктури та туризму, інвестицій та економічного розвитку.

  Відділ освіти, молоді та спорту - Комар Олексій Сергійович, факс т. 2-14-76

  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділу є реалізація державної програми в галузі освіти з урахуванням особливостей соціально-культурного середовища району, створення умов для реалізації гарантованого Конституцією України права громадян на отримання повної загальної середньої освіти, здійснення управління навчальними закладами, що знаходяться в межах відповідної території і належать до сфери управління державної адміністрації та координація роботи цих навчальних закладів.
  Розробка та організація виконання програм економічного і соціального розвитку району з питань молоді та спорту, координація роботи з питань молодіжної політики та кооперування коштів місцевих бюджетів, а також громадських об'єднань, підприємств, установ і організацій, за їх згодою, на здійснення молодіжних заходів. Підготовка інформаційно-аналітичних, статистичних матеріалів, організація проведення досліджень становища дітей та молоді і ролі жінок у політичному, економічному, культурному і соціальному житті суспільства, демографічного розвитку району. Організація оздоровлення, відпочинку і дозвілля дітей та молоді. Забезпечення підготовки та проведення спортивних заходів , навчально-тренувальних зборів, заходів щодо участі спортсменів у спортивних змаганнях різних рівнів. Забезпечення фізичного виховання і фізкультурно-оздоровчої діяльності у навчально-виховній ,виробничій та соціально-побутовій сфері на принципах пріоритету оздоровчої спрямованості, використання сучасних засобів і форм розвитку фізичної культури населення.

  Відділ – центр надання адміністративних послуг - Мощук Лариса Петрівна,  т. 2-14-39

  Основні завдання сектору: організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
  - спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
  - забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.
  - забезпечення надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

   Служба у справах дітей - , т. 2-12-33

  Основні завдання служби: Основними завданнями служби є реалізація на території району державної політики з питань соціального захисту неповнолітніх і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніх. Підготовка інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів, організація дослідження стану соціального захисту неповнолітніх, запобігання бездоглядності та профілактика правопорушень серед них.

  Сектор з питань внутрішньї та інформаційної політики - Новосад Руслана Павлівна, т.2-15-72 

  Основні завдання сектора: Основними завданнями сектора є підтримка постійного зв'язку з партіями та громадськими об'єднаннями, одержання інформації щодо їх діяльності, її узагальнення та аналіз. Посилення взаємодії органів влади з політичними партіями, громадськими організаціями та формуваннями, підготовка необхідних матеріалів щодо використання потенціалу громадських організацій у вирішенні соціально-економічних проблем району, інформаційне забезпечення внутрішньої політики в районі, сприяння діяльності засобів масової інформації (преса, радіо, телебачення), надання їм інформаційної та методологічної допомоги у висвітленні питань діяльності органів державної влади.

   Сектор державної реєстрації - , 2-15-72 

  Основні завдання сектора: забезпечує реалізацію державної політики у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних, фізичних осіб-підприємців;  здійснює державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрацію юридичних, фізичних осіб-підприємців; здійснює формування та ведення Державного реєстру прав на нерухоме майно та їх обтяжень;  здійснює формування та ведення Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців;  забезпечує взяття на облік безхазяйного нерухомого майна відповідно до Закону;  забезпечує прийом та видачу документів, пов’язаних з проведенням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних, фізичних осіб-підприємців, взяттям на облік безхазяйного нерухомого майна, наданням інформації з Державного реєстру прав та Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців; здійснює формування та ведення реєстраційних справ.

   Сектор культури  - Дудік Руслан Костянтинович, т. 2-15-38

   Основні завдання сектору: Основними завданнями відділу є реалізація державної політики в галузі культури у відповідності до "Основ законодавства України в галузі культури", управління на території району закладами, установами і організаціями культури, що належать до комунальної власності, координації діяльності таких же закладів, що не належать до комунальної власності. Здійснення в установленому порядку та існуючої системи в галузі культури кадрової політики, пов'язаної із розстановкою, навчанням і раціональним використанням кадрового потенціалу в інтересах реалізації державної політики в галузі культури в районі.

    Сектор з питань цивільного захисту - Волик Олександр Павлович, т. 2-12-61

  Основні завдання сектора: основним завданням сектору є забезпечення реалізації, у межах законодавства, державної політики у сфері цивільного захисту.

  Переглядів 8151 Останнє редагування Понеділок, 18 листопада 2019 11:23
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua