31 жовтня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Локачинська селищна рада
 • Позитивний досвід роботи
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Енергоефективність
 • Оренда держмайна
 • Вакансії державної служби
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Цивільний захист

  АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  
    Локачі  

  tel_doviry

  evroatlantik

  evrodayg

  kir

  kir

  Середа, 07 жовтня 2020 15:58

  Громадські слухання

  У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»  Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території (ДПТ)  в смт Локачі вул. Луцька  Локачинського району,  Волинської області.

  Середа, 12 серпня 2020 16:38

  Громадські слухання

  У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»  Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території (ДПТ)  для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул. Степовій, 8а   в смт Локачі,  Локачинського району,  Волинської області.

  Середа, 29 липня 2020 14:18

  Громадські слухання

  У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»  Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території земельної  ділянки  по вулиці Незалежності  в смт Локачі  Локачинського району  Волинської області.

  Керуючись   Законами   України   «Про  місцеве   самоврядування   в Україні», «Про  питну   воду   та питне  водопостачання»,  «Про  житлово-комунальні   послуги»,  «Про  ціни   та ціноутворення»,  «Про  захист  економічної   конкуренції», відповідно до «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», затвердженого Постановою КМУ від 01.01.2011р. № 869 з врахуванням змін, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 05.06.2018 №130, розглянувши клопотання Локачинського ВУЖКГ від 26.05.2020р.№ 48, та  ознайомившись з калькуляцією розрахунку економічно-обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з централізованим водопостачанням та водовідведенням, враховуючи одержані  пропозиції, виконавчий   комітет  селищної ради

  Середа, 17 червня 2020 15:58

  Громадські слухання

  У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»  Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території (ДПТ)  для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд   в смт Локачі,  вул. Північна,   Локачинського району,  Волинської області.

  Середа, 20 травня 2020 16:21

  Громадські слухання

  У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»  Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території (ДПТ)  земельної ділянки  по вул. Зелена  в  смт Локачі Локачинського району,  Волинської області.

  Середа, 20 травня 2020 15:58

  Громадські слухання

  У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»  Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території (ДПТ)  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель  та споруд площею 0,1500 га  на  вул. Богдана Хмельницького в  смт Локачі Локачинського району,  Волинської області.

     Відповідно до ст.29 ЗУ  «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови КМУ від 11.03.2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України короновіру COVID-19», листа МОН України від 11.03.2020року №1/9-154, протоколу №3 від 16.03.2020р. засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, керуючись ст.30,32,38 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою запобігання  розповсюдження на території Локачинської селищної ради короновірусної інфекції, виконавчий комітет селищної ради

  Громадські слухання

  У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»  Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території (ДПТ)  для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд   в смт Локачі вул. Володимирська, Локачинського району,  Волинської області.

  Середа, 20 листопада 2019 11:53

  Громадські слухання

  У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»  Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території (ДПТ)  для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд   в смт Локачі,  вул. Північна,   Локачинського району,  Волинської області.

  Середа, 13 листопада 2019 14:12

  Громадські слухання

  У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»  Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території (ДПТ)  для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд   в смт Локачі вул. Богдана Хмельницького  Локачинського району,  Волинської області.

  Громадські слухання

  У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»  Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – Детальний план території для реконструкції приміщення аптеки та господарської споруди під аптеку смт Локачі по вул. Героїв Майдану, 8 Волинської області.

  У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»  Локачинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – Детальний план території земельної  ділянки  для будівництва індивідуального гаража в смт Локачі  Волинської області.

  Локачинське  ВУЖКГ повідомляє про  те , що відповідно до рішення виконавчого комітету Локачинської селищної ради № 60 від  13.12.2018 року «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та  водовідведення для усіх груп споживачів» 

   Керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  клопотання Локачинського ВУЖКГ від 19.11.2018 №117 та ознайомившись з поданою калькуляцією розрахунку економічно-обгрунтованих планових витрат, виконавчий комітет селищної ради

   Керуючись   Законами   України   «Про  місцеве   самоврядування   в Україні», «Про доступ до публічної інформації»,  «Про  житлово-комунальні   послуги»,  «Про  ціни   та ціноутворення»,  «Про  захист  економічної   конкуренції»,  Постановою КМУ від 26.07.2006 року №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» з врахуванням змін, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 № 390 з врахуванням змін

       Керуючись   Законами   України   «Про  місцеве   самоврядування   в Україні», «Про доступ до публічної інформації»,  «Про  питну   воду   та питне  водопостачання»,  «Про  житлово-комунальні   послуги»,  «Про  ціни   та ціноутворення»,  «Про  захист  економічної   конкуренції», відповідно до « Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», затвердженого Постановою КМУ від 01.01.2011р. № 869 з врахуванням змін, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 № 390 з врахуванням змін

   Згідно калькуляції розрахунку коригування тариф  за 1 метр куб.

  на водопостачання становитиме – 11,04 грн.,

  на водовідведення -19,50 грн.

  П'ятниця, 12 жовтня 2018 12:38

  Громадські слухання

  Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні

  Про встановлення тарифу ТОВ «Волинь Екотепло» на виробництво теплової енергії з відновлюваних джерел енергії

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua