07 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Прес-центр
 • Публічна інформація
 • Запобігання проявам корупції
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
  Центр надання адмін послуг
 • Локачинська громада
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Цивільний захист

  АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
    Локачі  

  tel_doviry

  evroatlantik

  evrodayg

  kir

  kir

  22  вересня  2020  року  відбулось  засідання конкурсної комісії з добору кандидатів на посаду  директора Локачинського районного Будинку культури.

  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬ ВЕСТ ВІНД-1», ЄДРПОУ 43093800

  (повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті) інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

  Відповідно до ст.21, п 8  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» сектор культури Локачинської районної державної адміністрації інформує про умови праці, відомості про матеріальну-технічну базу, фінансову звітність за попередній бюджетний період  Локачинського районного будинку культури.

  Відповідно до статті 21 п.5 Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" надаємо інформацію ,надану кандидатом на посаду директора Локачинського районного будинку культури.

  Сектор  культури молоді та спорту Локачинської  районної державної адміністрації оголошує конкурс  на заміщення вакантної  посади директора Локачинського районного будинку культури та приймає пропозиції від громадських організацій   для включення до складу конкурсної комісії  по три кандидатури від оганізації.

  Пропозиції приймаються до 17 серпня 2020 року.

  Сектор  культури молоді та спорту Локачинської  районної державної адміністрації оголошує конкурс  на заміщення вакантної  посади директора Локачинського районного будинку культури

  Вимоги до учасників конкурсу: вища освіта відповідного напряму підготовки. Стаж роботи  у сфері культури не менше 3 років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

  1.Повна назва документа державного планування:

  Детальний план  території для нового будівництва заводу з виробництва кормів, преміксів та кормових добавок для тварин і  птиці потужністю до 15 тон на годину по вулиці Шевченка, 43а в смт Локачі, Волинської області .

  ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

  «Детальний план  території для нового будівництва заводу з виробництва кормів, преміксів та кормових добавок для тварин і  птиці потужністю до 15 тон на годину по вулиці Шевченка, 43а в смт Локачі, Волинської області»

  1.Повна назва документа державного планування: Схема планування окремої частини Локачинського району Волинської області, на якій реалізуються повноваження Затурцівської сільської ради.

  П'ятниця, 08 листопада 2019 11:46

  Довідка про громадське обговорення

  Райдержадміністрацією розробляється містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єктів альтернативної енергетики (енергія вітрова) на землях Затурцівської сільської ради за межами населених пунктів, орієнтовною площею 690 гектарів».

  Повна назва документа державного планування: «Схема планування окремої частини Локачинського району Волинської області, на якій реалізуються повноваження Затурцівської сільської ради».

  Повна назва документа державного планування:

            Схема планування окремої частини Локачинського району Волинської області, на якій реалізуються повноваження Затурцівської сільської ради

    «Локачинська райдержадміністрація повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації: детальний план території земельної ділянки державної власності іншого сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами)  межами населеного пункту Старозагорівської сільської рад  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд (КВЦПЗ 11.02).

  Повна назва документа державного планування: Детальний план території розміщення об’єктів альтернативної енергетики (енергія вітрова) на землях Затурцівської сільської ради за межами населених пунктів, орієнтовною площею 690 гектарів».

  Четвер, 12 вересня 2019 14:43

  Оголошення

           «Локачинська райдержадміністрація повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації: Детальний план території розміщення об’єктів альтернативної енергетики (енергія вітрова) на землях Затурцівської сільської ради за межами населених пунктів, орієнтовною площею 690 гектарів».

  На виконання розпорядження голови Волинської облдержадміністрації від 05.02.2019 № 79 «Про затвердження Регіональної програми залучення виробничого потенціалу виправних колоній області в економіку регіону та підтримки органів і установ кримінально-виконавчої служби області на 2018-2021 роки», головою Локачинської райдержадміністрації видано розпорядження від 10.04.2019 року № 62 «Про утворення районної робочої групи з координації та організаційного забезпечення залучення виробничого потенціалу установ виконання покарань в економіку області».

  Вівторок, 05 березня 2019 16:52

  Оголошення

  20 березня 2019 року заступник голови облдержадміністрації  Сергій Дмитрович Кошарук проводитиме  виїзний прийом громадян  з особистих питань з 10:00 до 13:00 год. в приміщенні Локачинської райдержадміністрації (другий поверх, кабінет голови райдержадміністрації - № 24).

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua