22 лютого 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Локачинська селищна рада
 • Позитивний досвід роботи
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Енергоефективність
 • Оренда держмайна
 • Вакансії державної служби
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28        
    Локачі  

  skype

  tel_doviry

  bezviz

  evroatlantik

  evrodayg

  meet_your_child

  Середа, 30 травня 2012 08:20

  Молодь та спорт

  Описовий звіт про стан та розвиток

  фізичної культури та спорту за основними напрямами діяльності

  в Локачинському районі за 2016 рік.

   

  Розвиток фізичної культури та не олімпійських видів спорту

         Спортивно-масова і фізкультурна робота в районі проводиться сектором з питань фізичної культури та спорту, з відділом освіти райдержадміністрації, та дитячо-юнацькою спортивною школою.

  Розпорядженням голови Локачинської райдержадміністрації  від 29.02.2016 року №43 « Про зміни в структурі Локачинської РДА»  шляхом злиття утворено структурний підрозділ районної державної адміністрації  з назвою «Відділ освіти, молоді та спорту Локачинської РДА .

  Відповідно до структури Локачинської районної державної адміністрації реалізацію державної політики у сфері  фізичної культури і спорту з 19.09.2016 року покладено на відділ освіти, молоді та спорту, який очолює І.М.Шамрило.

  З метою створення сприятливих, організаційних і фінансових умов для  розвитку фізичної культури та спорту в районі, масової участі населення в фізкультурно-спортивних заходах, покращення їх фізичного стану та активності, для підтримки сільського спорту та талановитих спортсменів в районі затверджено програму розвитку фізичної культури та спорту.

  Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 25 жовтня 2011 року №428 схвалено проект Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки,а рішенням сесії районної ради від 20.12. 2011 року № 8/4 її затверджено. Програма направлена на фізичне та патріотичне виховання населення, формування здорового способу життя та зміцнення моральних засад суспільства.

  Реалізація районної цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 – 2016 роки в районі та розвитку фізичної культури та не олімпійських видів спорту в районі здійснюється за пріоритетними напрямками. Основними виконавцями поставлених завдань щодо розвитку галузі спорту в районі є: сектор з питань фізичної культури та спорту, відділ освіти райдержадміністрації, дитячо-юнацька спортивна школа.

          Прийнято ряд інших розпоряджень райдержадміністрації, спрямованих на розвиток фізичної культури і спорту та життєдіяльність районної спортивної організації.

   Спортивно-масова робота серед учнівської молоді проводилась в тісному контакті з дитячо-юнацькою спортивною школою, яку очолює М.В. Веселовська.

  Одним з головних завдань спортивних організацій району – залучення якнайбільшої кількості дітей, молоді, дорослого населення до занять фізичною культурою, спортом.

           Щорічно проводиться спартакіада учнівської молоді району з баскетболу, легкої атлетики, легкоатлетичного кросу, шахів, кульової стрільби, змагання серед школярів під девізом “Хто ти, майбутній олімпієць?”, змагання серед допризовної молоді, “Старти надій”, « Козацький гард», змагання з футболу на призи клубу “Шкіряний м”яч” у трьох вікових групах. В школах району проводяться змагання серед учнів початкових класів «Олімпійське лелечення», «Веселі старти».

           Масово проходять шкільні спартакіади в Привітненській, Маньківській, Конюхівській, Старозагорівській, Затурцівській, Бубнівській Колпитівській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, Козлівській, Коритницькій, Заячицівській загальноосвітніх школах І-ІІ ступенів.

           Традиційним стало проведення турніру з міні-футболу на Кубок пам”яті  А.Бугайчука серед кращих команд району, з 2017 році  на турнір планується залучити команди сусідніх районів.

           Проводится Першість району з футзалу та волейболу  серед сільської молоді.У змаганнях прймають участь від 12 до 18 колективів різних вікових груп.

           В обласних змаганнях з футболу під егідою федерації футболу Волині приймає участь команда району  ФК« Надія»  с. Хорів. Команда є переможцем Першою ліги  Волині (2013-2014рр), неодноразовий переможець  Супер ліги Волині з футзалу та володар Кубка області з футзалу, а також  ІІ місце серед аматорських  колективів України з  футзалу . Юнацька команда  «Надія» с.Хорів  у  Першості  області 2015-2016 рр  здобула  Чемпіона  (вища ліга)

          Вперше у 2016 році приймає участь у Першості області з футболу команда та ФК « Турія» с.Затурці, серед сільських колективів товариств « Колос»  дана команда ввійшла у вісімку кращих команд області.

         Для кращого фізичного загартування учнівської молоді у всіх школах району працюють спортивні секції, де в позаурочний час займаються фізичною культурою і спортом, підвищують свою спортивну майстерність.

           Найкраще цю роботу налагоджено в Локачинській, Затурцівській, Маньківській, Старозагорівській, Козлівській, Бубнівській школах.

           ВЛокачинському навчальному закладі введена  посада фахівця з фізичної культури Третій урок фізичного виховання викладається у 1-9 класах загальноосвітніх школоах району.

           Для розповсюдження передового досвіду вчителів фізичного виховання працює районне методичне об’єднання, яке очолює вчитель-методист, вчитель Старозагорівської ЗОШ М.Ю.Дурик.

           Робота методоб’єднання планується на рік, засідання проводяться у  школах згідно плану роботи. Це дає змогу вчителям фізвиховання постійно знаходити нові форми роботи, вивчати досвід роботи кращих вчителів району, ділитися новинами методичними розробками.

           Фізкультурно-оздоровча і спортивно-масова робота у виробничій сфері і серед сільського населення проводиться відділом у справах сім”ї,молоді та спорту та відділом освіти, молоді та спорту.

           Змагання серед колективів фізкультури виробничої сфери і сільського господарства проводяться з футболу, баскетболу, волейболу, легкої атлетики, гирьового спорту, настільного тенісу, шахів, шашок.

          

         З кожним роком в районі зміцнюється матеріально-спортивна база галузі фізичної культури і спорту. У 2014 році проведено інвентаризацію спортивних споруд незалежно від форми власності.  Постійно проводиться робота щодо упорядкування стадіонів, волейбольних майданчиків, футбольних полів  та утримання їх у належному стані.

  Організація Локачинського району об’єднує 80 підприємств, установ,організацій та навчальних закладів в т.ч.  дошкільні навчальні заклади, 29 навчальні загальноосвітніх шкіл І, І-ІІ та І-ІІІ ступенів, один професійно-технічний ліцей,та 20 установ  . Загальна кількість осіб,що займаються всіма видами фізкультурно –оздоровчої – 644 особи у ДНЗ, 2374- у ЗОШ району, 243- Локачинській філії Оваднівського профліцею.   В районі працює дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти,молоді та спорту районної державної адміністрації (показники на рівні 2015-2016 року).

           У Локачинському районі нараховується 111 спортивних споруд, з них 87 знаходяться на балансі ЗОШ району, 24  на балансі сільських та селищних рад. До послуг жителів району належить 4 стадіони, 22 спортивних майданчики, 23 футбольних полів, 14 спортивні, 45 баскетбольних та волейбольних майданчиків, 1 майданчик з синтетичним покриттям, 2 пристосовані приміщення  для фізкультурно-оздоровчої роботи (показники на рівні 2016 року).

          Для покращення спортивно-масової і фізкультурно-оздоровчої роботи серед сільського населення районною державною адміністрацією рекомендовано селищній і сільським радам визначено відповідальних за спортивно-масову роботу, спочатку на громадських засадах, а із збільшенням бюджетних надходжень - штатних.

           Кращим колективом фізкультури району у виробничій сфері є колектив  смт.Локачі, в якому постійно проводиться навчально-тренувальна і фізкультурно оздоровча робота,їх представники постійно приймають участь в районних і обласних змаганнях, неодноразово виходячи призерами цих змагань.

    До послуг фізкультурників селища -   спортивний зал, футбольні поля з синтетичним покриттям , гімнастичне містечко з тренажерним обладнанням.

  У районі центр фізичного здоров”я населення “Спорт для всіх”  створено.

          Членами збірної команди області гравцями Першої та Вищої ліги з ігрових видів спорту у 2016 році стали- ,  Андрійчук Світлана, Старухіна Аліна, Старухіна Ангеліна, Давидчук Оксана (тренер Іванов В.М.); - ,  Мороз Ірина, Струк Юлія, Нижник Анна, Бугайчук Вікторія, Ковб Марія ( тренер Гошій В.В.),

    Золотим та срібним призером Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд у категорії «WU-15» стала: Старухіна Аліна, Ковб Марія, Старухіна Аліна, Раткович Інна .

  Збірна команда ДЮСШ з футзалу (дівчатка ) не один раз ставала призером Чемпіонатів та Першостей області:

  -                  14 Спортивні ігри школярів Волині баскетбол                          2м

  -                   Шкільна фут зальна  ліга    (учні 2005 р.н.)                                2м                                                   

  -                   Чемпіонат області з баскетболу 3 х3 (юнаки 2001р.н. )        - 3 м

  -                  « Волинь спортивна- 2016» баскетбол юнаки  -Зони               -1м

                                    -Фінал                                                                            -4 м                                                     

    Стабільність у своїх виступах підтверджують   юні дарування району на обласній та Всеукраїнській спортивній арені з  ігрових видів спорту.     

  Результати виступів  вихованок спортивної школи на змаганнях Всеукраїнського рівня наведені у моніторинговій таблиці.   


  Матеріали

  про підведення підсумків участі

  у  ВСЕУКРАЇНСЬКІ   ЗМАГАННЯ    за   2016 рік

   

  Назва  обласних та Всеукраїнських заходів

   Вид спорту

  Термін та місце проведення

  уч.

  Прізвище учасника

  Зайн.

  місц

  Кільст

  очок таблиц

  Прізвище тренера

  1

  Чемпіонат України « WU-16»

  вища ліга

  футбол дівчата

  (Освіта -Волинянка)

  12-16.04.2016 р

  м.Львів

  1

  Ковб Марія

  1

  50

  Гошій В.В.

  2

  Всеукраїнська Першість з футзалу

  футбол дів. 2000-01 р.н

  (Освіта -Волинянка)

  07-11.04м.Гебінка

  1

  Ковб Марія

  1

  50

  Гошій В.В.

  3

  Чемпіонат України « WU-16»

  перша ліга

  футбол дів.

  (Освіта -Волинянка)

  01-05.04.2016

  м. Суми

  1

  Ковб Марія

  1

  50

  Гошій В.В.

  4

  Чемпіонат України « WU-16»

  вища ліга

  Футбол дів 1999-2000р.н)

  «Ковельчанка»

  01-05.04.2016

  м. Суми

  2

  Старухіна Аліна Старухіна Ангеліна

  7

  30

  ІвановВ.М

  4

  Чемпіонат України « WU-15»

  вища ліга

  Футбол

  (д  2000-01 р.н)

  (Освіта -Волинянка)

  19-23.05.2016р

  м.Кулуш Івано-Франківська обл

  2

  Давидчук Оксана

  Ковб Марія

  7

  30

  ІвановВ.М.

  Гошій В.В.

  5

  Чемпіонат  України (перша ліга)

  Футбол (дівчата)

  Костопільський ліцей

  Травень,м.Суми

  1

  Старухіна Аліна

   8

  13

  ІвановВ.М

  6

  Чемпіонат України « WU-18»

  вища ліга

  Футбол (дів1998-99р.н)

  «Ковельчанка»

   28.07-02.08.2016 р

   м.Ковель Волинська обл..

  3

  Мороз Ірина

  Струк Юлія

  Нижник Анна

  4

  100

  Гошій В.В.

  7

  Чемпіонат України « WU-15» (вища ліга)

  Футбол (дівчата)

  .Костопільський ліцей

  04-08.09.2016 р

  м.Умань Черкаська обл

  1

  Старухіна Аліна

  ІІ

  40

  ІвановВ.М

  8.

  Чемпіонат України « WU-15»  (вища ліга)

  Футбол (дівчата)

  «Янтарочка»

  04-08.09.2016 р

  м.Умань Черкаська обл

  1

  Струк Юлія

  8

  13

  Гошій В.В

  9.

  Чемпіонат України « WU-17» (перша ліга)

  Футбол (дівчата)

  «Янтарочка»

  22-27.-08.2016 р

  м.Калуш

  1

  Струк  Ю

  ІІ

  40

  Гошій В.В.

  10

  Чемпіонат України « WU-14»

  вища ліга

  Футбол (дівчата)

  (Освіта -Волинянка)

  05-09.10 2016р м.Тернопіль

  2

  Ковб Марія

  Бугайчук Вікторія

  7

  15

  Гошій В.В.

  11

  Спортивні ігри школярів України

  Футбол(д 1999р.н.) Костопільський ліцей

  19-23.10.2016 р

  м.Харків

  1

  Старухіна Аліна

  І

  50

  ІвановВ.М

  12

  ДОРОСЛІ.Чемпіонат України

  (перша ліга)

  футбол дів.

  «Львів»яночка»

  23.04-11.11.2016р

  м.Вінники Львівська обл

  1

  Раткович Інна

  3

  70  (35)

  ІвановВ.М

  13

  ДОРОСЛІ.Чемпіонат України

  (перша ліга0

  футбол дів.

  «Родина» м.Костопіль

  23.04-11.11.2016р

  1

  Старухіна Аліна

  6

  40  (18)

  ІвановВ.М

                                                                                                                                                      ВСЬОГО      ОЧОК

  606 (549)

   

                                                                                                                                                                                                               

   

   

                                                                                                                                                                                   

  Матеріали

  про підведення підсумків

  участі  в  ОБЛАСНИХ     ЗМАГАННЯ  у 2016 році

   

  № п\п

  Назва  обласних та Всеукраїнських заходів

   Вид спорту

  Термін та місце проведення

  К- ть учасни

  ків

  Прізвище учасника

  Зайняте

  місце

  1

  Обласні ХIVCпортивні ігри школярів

  Баскетбол .юнаки

  м.В-Волинський

  команда

  Калиш п.Ю.

  ІІ місце

  1

  Чемпіонат Волинської області  з баскетболу   « Волинь спортивна 2016»

  футбол

   Зони (11.11.2016р) м.Нововолинськ

  фінал (21.11.2016)

  м.Ратно

  команда

  Калиш П.Ю.

   1   місце

  4 місце

  2

  Міжобласний турнір пам»яті Є.Бубнюка

  футзал

  м.Маневичі

  21-23.02.2016р

  команда

  Іванов В..М.

  Гошій В.В.

  1 місце

  3

  Чемпіонат області серед юнаків 3 х3

  баскетбол

  березень,м.Луцьк

  команда 2001 р.н.

  1999р.н.

  Калиш П.Ю.

  ІІІ місце

  4 місце

  4

  Шкільна футзальна ліга

  футбол

  березень, м.Луцьк

  команда юнаків

  2004 р.н.

  Гошій В.В.

  ІІ місце

  5

   

           

                                           


                                                                                                                               

  На спортивно-масову роботу ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації використано понад 7 тис. грн.

    Проведено ремонтні роботи на стадіонах в с. Старий Загорів , Затурці, Козлів.

     Фізична підготовка допризовної молоді проводиться в школах району, її проводять вчителі-спеціалісти з вищою освітою. Допризовна молодь приймає участь у всіх спортивно-масових закладах району, проводиться спартакіада допризовної молоді району, успішно з року в рік виступає збірна команда на обласній Спартакіаді.

  Для розвитку системи пропаганди і популяризації футболу, сприяння розвитку футболу та поширення єдиної політики розвитку футболу в Локачинському районі створено громадську спортивну організацію «Федерація футболу Локачинського району», членами якої стали гравці футбольних команд району в кількості 225 осіб.

  Завдяки інвестиційному проекту фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» в        с. П’ятикори, в с. Старий Загорів в 2016 році. проведено реконструкцію спортивних залів.

   Споруди, які відповідають міжнародним стандартам в районі відсутні.

   Основним джерелом фінансування розвитку матеріально-технічної бази району є районний бюджет та залучені спонсорські кошти, залучено спонсорських коштів у розмірі 5.0 тис.грн.

  Розвиток олімпійських видів спорту

        Заходами передбачено щороку під час формування бюджету збільшення видатків на фізичну культуру і спорт. Діти району мають змогу підвищувати спортивну майстерність у дитячо-юнацькій спортивній школі відділу освіти райдержадміністрації, в якій займається 202  дитини у 3 вікових групах. Філії спортивної школи працюють  у селах , Привітне, Старий Загорів, Затурці,  селищі Локачі. До занять в спортивній школі залучено понад 99 відсотків учнівської молоді.

  В районі проводяться фізкультурно-масові та оздоровчі заходи серед різних верств населення. Зокрема  змагання з баскетболу серед чоловіків, волейболу  серед чоловіків. Організовується  Першість району з футболу, в якій прийняли участь 8 команд,  змагання з легкої атлетики в 8 видах, кульової стрільби до Дня Захисника. Серед учнівської молоді проводяться змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний мяч», в яких беруть участь понад 150 учнів району, Фестиваль серед школярів району «Козацький гарт», «Старти надій», змагання з туризму, спартакіада допризовної молоді, районний фестиваль з фізичної культури і спорту.

  Проводиться робота щодо постійного введення за рахунок варіативної частини навчального плану третього уроку фізичної культури в загальноосвітніх школах району.

  В цьому році збережено всі заклади фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи. В міру фінансових можливостей вони забезпечуються спортивним інвентарем та обладнанням.  Частково проведено ремонти спортивних залів Старозагорівської Привітненської, Локачинської загальноосвітніх шкіл.

  Згідно плану заходів вирішено питання щодо безкоштовного  надання спортивних споруд для занять фізичною культурою і спортом інвалідам. Відділення реабілітації інвалідів в ДЮСШ не відкрито через відсутність можливості збирати їх для занять в одному населеному пункті.

           Дві спортсменки  Ковб Марина, Бугайчук Вікторія члени збірної команди області з футболу отримують стипендії Фонду І. Палиці « Тільки разом» в щомісячній сумі по 500 грн.

                

  Спортивна інфраструктура

          Матеріально-спортивна база в районі використовується незалежно від  відомчої приналежності і фізкультурниками району, до їх послуг 4 стадіони, 14 спортивних залів, гімнастичні майданчики з тренажерним обладнанням футбольні поля, спортивні майданчики для ігрових видів спорту, пристосовані приміщення.

           Для покращення спортивно-масової і фізкультурно-оздоровчої роботи серед сільського населення районною державною адміністрацією рекомендовано селищній і сільським радам визначено відповідальних за спортивно-масову роботу, спочатку на громадських засадах, а із збільшенням бюджетних надходжень - штатних.

           В 2016 році збережено всі заклади фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи. В міру фінансових можливостей вони забезпечуються спортивним інвентарем та обладнанням.

  Проведено ремонтні роботи на стадіонах в с. Затурці та Старий Загорів. Передбачається  реконструкція спортивного комплексу в с. Козлів. Зокрема на спортивний зал планується  використати 200 тис. грн. з державного бюджету та 20 тис. грн. з місцевого бюджету, на реконструкцію стадіону -    200 тис. грн. з державного бюджету та 30 тис. грн. з місцевого бюджету. Також  планується реконструкцію стадіонів в селах Бубнів та Привітне.

  Завдяки інвестиційному проекту фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» в        с. П’ятикори, в с. Старий Загорів в 2016 році. проведено реконструкцію спортивних залів.

  .

  Переглядів 3845 Останнє редагування Вівторок, 31 січня 2017 12:08
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua