Версія для друку
Четвер, 08 листопада 2018 10:45

Військовий капелан 14-ої бригади о.Ігор (Бігун): « Ти станеш до лав наших небесних захисників»

Скорботна звістка з лінії розмежування у Донецькій та Луганській  областях про смерть від кулі ворожого  снайпера уродженця села Губин військовослужбовця 14-ї окремої механізованої бригади Максима Пасичнюка надійшла 4 листопада. Біль та сум від цієї втрати заполонили серця рідних та близьких, побратимів по зброї,  односельчан, усіх, хто знав Максима.

7 листопада 2018 року у рідному селі свого Героя провели в останню путь. Місцевий храм заледве вмістив усіх бажаючих попрощатись з Максимом. До церковної відправи  на  кладовищі долучились військові капелани 14-ої окремої механізованої бригади, у якій виконував свій громадянський обов’язок Максим Пасичнюк.

Військовий капелан, о.Ігор (Бігун) висловив співчуття  матері та родині у непоправній втраті, розповів про плани, які будував Максим стосовно свого мирного майбутнього, майбутнього землі, яку він захищав зі зброєю в руках, про наш обов’язок перед ним зробити не марними усі жертви, які принесені за свободу, незалежність рідної землі, за спокій  та мир у наших домівках. « Ти станеш до лав наших небесних захисників та у складі небесного воїнства продовжиш оберігати свою родину та рідну землю від нападників».

Віддати останню шану своєму земляку та військовому товаришеві прийшли побратими, односельчани, друзі, представники влади.

Сектор з питань внутіршньої та інформаційної політики райдержадміністрації

Переглядів 375

Галерея зображень