19 липня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Локачинська селищна рада
 • Позитивний досвід роботи
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Енергоефективність
 • Оренда держмайна
 • Вакансії державної служби
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
    Локачі  

  skype

  tel_doviry

  bezviz

  evroatlantik

  evrodayg

  kir

  vu

  Середа, 04 вересня 2013 16:47

  Соціальний захист населення, рівень заробітної плати та стан погашення заборгованості по її виплаті

  Про підсумки роботи

  управління соціального захисту населення за 2017 рік

  Основним завданням управління соціального захисту населення Локачинської районної державної адміністрації є забезпечення та  реалізація державної соціальної політики в районі у сфері соціального захисту населення.

  Система соціальних виплат спрямована на покращення матеріального забезпечення соціально вразливих верств населення, подолання бідності та зниження ступеня розшарування суспільства за рівнем доходів.

  Станом на 01.01.2018 року на обліку в управлінні перебуває 1936 одержувачів допомог, 7175 одержувачів субсидій та 5632 одержувачів пільг.

  Переважна більшість видатків на соціальний захист населення адресного характеру, як державна допомога сім´ям з дітьми, державна допомога інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам, житлові субсидії та інші, фінансуються за рахунок виділення коштів з Державного бюджету. Всього протягом  2017 року на соціальні виплати спрямовано 94 млн. 686 тис.грн. на 24,6 млн. грн. більше минулорічних виплат.

  Контроль за правильністю надання державної соціальної допомоги та використання коштів Державного бюджету України, спрямованих на надання державної соціальної допомоги здійснюється управлінням соціального захисту населення та безпосередньо через соціальних інспекторів. За звітний період ними було проведено 461 обстеження матеріально — побутових умов проживання сімей, здійснено 12502 перевірки достовірності інформації про доходи та виявлено 129 випадків подання громадянами недостовірної інформації про доходи та майновий стан. За результатами роботи проведених перевірок в 2017 році до Державного бюджету повернуто 347 тис. грн.

  Також слід відзначити значний обсяг проведеної роботи спеціалістами управління щодо призначення житлових та готівкових субсидій населенню району. Усього здійснено понад 24 тисячі розрахунків. На виконання рішення Урядущодо монетизації частини невикористаних сум субсидій прийнято та опрацьовано 2017 заяв, виплачено 1 млн.314 тис.грн .

           Щорічно зростає сума виплат ветеранам до 9 травня. Усього за 2017 рік виплачено 767 громадянам на суму 679 тис.087 грн.

  Відповідно до Указу Президента у районі 1 жінці присвоєно почесне звання «Мати-героїня» та виплачено одноразову винагороду на загальну суму 16 тис.грн.

  Здійснюється робота і у напрямку санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян, у 2017 році оздоровлено 32 особи у порівняні з 2016 роком  збільшення на 18 осіб; направлень на виготовлення протезно-ортопедичних засобів реабілітації (48 осіб у 2017 році, у 2016- 51 особа); забезпечення проїзними  талонами (видано 28 особам у 2017 році); встановлення статусу інваліда війни; виплачено компенсацію на бензин та транспортне обслуговування - 23 особам на суму 10220грн.

  До обласного центру соціальної реабілітації дітей — інвалідів направлено 3 дитини.

  Постійно ведеться робота  по створенню та забезпеченню єдиного державного обліку фізичних осіб які мають право на пільги. На обліку в ЄДАРПі перебуває пільговиків, станом на 01.01.2018р. 5632 особи, що на 440 осіб менше минулорічного.  У січні- грудні 2017 року проведено 3296 розрахунків  для встановлення права на пільги за соціальною ознакою в залежності від доходу. За  2017 рік  надано пільг окремим категоріям громадян за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на житлово-комунальні  послуги та придбання твердого палива і скрапленого газу в сумі 2мл. 477,8 тис. грн..  За даний рік  профінансовано  пільг на суму 3мл.464,5 тис. грн.в тому числі борги 2016 року. Заборгованість  станом на 01.01.2018 року перед організаціями надавачами послуг становить 673,4 тис грн. Окрім того протягом 2017 року, за умови відсутності фінансування на інші пільги управління було відповідачем  у судові справах та на виконання  рішень суду,  була виплачена заборгованість за грудень 2015 року,  та 2016 рік    за телекомунікаційні послуги   в сумі 67,2 тис. грн.   Проблемою залишається  фінансування пільг за телекомунікаційні послуги, перевезення  громадян пільгової категорії населення, санаторно-курортне оздоровлення ветеранів війни та праці, дані пільги передані на фінансування  місцевого бюджету, в управлінні Державного казначейства зареєстрована прострочена кредиторська заборгованість за перевезення  громадян пільгової категорії населення в сумі 28,5 тис. грн.  Заборгованість перед  ПАТ Укртелеком  за послуги зв’язку на 01.01.2018 року становить 54,5 тис. грн.., на 2018 рік такі кошти  також не передбачені.

   Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку) управлінням у 2017 році укладено 4 угоди  про навчання для  учасників бойових дій, які брали участь  в антитерористичній операції на суму 21120,00грн. для здобуття спеціальності водіїв категорії «В», «С».

   Відповідно до Порядку виплати грошової компенсації за належні для утримання жилі приміщення членам сімей, загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, а також інвалідам І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов куплено квартиру інваліду війни ІІ – ї групи на суму 582 тис. грн..

  Впродовж 2017 року було здійснено 36 виїзних прийомів “Мобільного соціального офісу”, під час яких проводилась інформаційно-роз'яснювальна робота і прийом документів.

  Для реалізації Програми соціального захисту населення Локачинського району  з районного бюджету профінансовано 200тис.700грн для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, важко хворим. З них100тис100грн виплачено 21 військовослужбовцю, які уклали контракт та перебувають в Збройних силах України .

    У 2017 році в територіальному центрі функціонувало 3 відділення: відділення соціальної допомоги вдома, відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, відділення соціально-психологічної допомоги. За звітний період терцентром активно впроваджувалися такі нові види соціальних послуг як Університет ІІІ віку, мультидисциплінарна команда, послуги психолога.

     Всього протягом 2017 року структурними підрозділами територіального центру надано послуг  1821 особі, з них: відділення соціальної допомоги вдома – 281, відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – 568, відділення соціально-психологічної допомоги – 972.

     У 2017 році в терцентрі проведено 12 нарад та 3 засідання «круглого столу» на тему: «Засідання клубу учасників АТО – 2 рази, «круглий стіл» до Дня інваліда – 1 засідання.

      Територіальний центр тісно співпрацює з Товариством Червоного Хреста. За звітний період спільно надано послуг 72 громадянам на суму 42 500 грн, надавали гуманітарну допомогу одягом, взуттям та продуктовими наборами.     Територіальний центр працював з такими недержавними організаціями: ВОБФ «Дитяча місія. Україна», РМ «Карітас-Спес» Луцької діецезії РКЦ, ВОБФ «Ханнун». Ними було надано 100 продуктових наборів (на суму 10 800 грн.), гуманітарна допомога (одяг, взуття, текстиль) на суму 92 500 грн. для 1223 осіб.

      Загальна характеристика матеріально-технічної бази терцентру є задовільною. Так, відділення соціальної допомоги вдома, організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, апарат терцентру розміщені в просторому приміщенні, забезпечені оргтехнікою, є Інтернет, електронна пошта, відповідні транспортні засоби тощо. У відділенні соціально-психологічної допомоги обладнані тренажерний зал, кімната ароматерапії, фітобар, кабінет фізіотерапевтичних процедур, масажний кабінет, галокамера (соляна кімната). У 2018 році територіальний центр планує придбати комп’ютер для покращення роботи відділення соціальної роботи вдома, здійснити різні види ремонтних робіт в адмінприміщенні установи.

      Боргів з виплати заробітної плати працівникам установи немає. Середня заробітна плата по територіальному центру у 2017 році склала 3 396 грн.

    Пріоритетними напрямками діяльності територіального центру на 2018 рік будуть: розширення спектру соціальних послуг, що будуть надаватися відділеннями територіального центру. Так, у 2018 році планується подальша робота щодо вдосконалення надання психологічних послуг ветеранам АТО та членам їх сімей; територіальним центром вивчається питання доцільності запровадження нової соціальної послуги «Консультування», «Профілактика» та «Паліативний догляд».

    Важливі зміни в діяльності територіального центру з’являться в зв’язку зі створенням Затурцівської ОТГ та співпрацею з ними в сфері соціального захисту та надання соціальних послуг вразливим категоріям громадян.

     Середньооблікова кількість працюючого населення Локачинського району за 2017 рік становить – 2623 працівника з них по ЦПХ- 95 осіб, що у порівняні з попереднім роком  на 3% зменшилось (2698 осіб), і збільшилось 43% ЦПХ (49 осіб). З метою зміни негативної динаміки та виведення трудових відносин із тіні, легалізації заробітної плати розпорядженням голови  від 02.03.2016 року  №47 «Про внесення змін до розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 3 березня 2011 року №77» активізовано роботу робочої групи з питань легалізації трудових відносин з найманими працівниками, за період вересень–грудень здійснено 4 засідання  за наслідками виїзної перевірки на території району суб’єктів підприємницької діяльності. За результатами виявлено та усунено такі порушення, легалізовано 11 робочих місць суб’єктами підприємницької діяльності, 1 суб’єкт підприємницької діяльності припинив діяльність, 1 – зареєстрував свою діяльність.

  Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 17.02.2017 року №39 «Про утворення міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень ,спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати» протягом року відбулось  11 засідань,  на яких заслухано 23 керівників установ організацій району для забезпечення дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, за результатами керівниками усунено порушення.

  Аналіз проведених заходів свідчить,що не вирішене питання з дотриманням мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин насамперед у суб’єктів підприємницької діяльності фізичних осіб.

  Колективно-договірне регулювання трудових відносин має вагоме значення у відносинах працівник-роботодавець і є дієвим механізмом у дотриманні трудового законодавства.Станом на 1.01.2018р зареєстровано, внесено змін та доповнень до діючих колективних договорів у 99.5% суб’єктів господарювання району.

  На протязі 2017року графіки погашення заборгованості із заробітної плати не складались та не затверджувались через відсутність заборгованості. На даний час заборгованості по заробітній платі немає.

  Переглядів 907 Останнє редагування Понеділок, 02 квітня 2018 14:15
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua