22 січня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Локачинська селищна рада
 • Позитивний досвід роботи
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Енергоефективність
 • Оренда держмайна
 • Вакансії державної служби
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
    Локачі  

  skype

  tel_doviry

  bezviz

  evroatlantik

  meet_your_child

  Середа, 04 вересня 2013 16:48

  Освіта

  ДОВІДКА

  про  роботу  відділу освіти за липень –жовтень 2015року

        

       З метою підготовки навчальних закладів району до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період відділом освіти розроблені конкретні заходи з  підготовки навчальних закладів  до початку нового навчального року та їх стабільної роботи в опалювальному сезоні 2015-2016 років, які затверджені наказом по відділу освіти від  22.05. 2015 року        № 119       «Про підготовку матеріально-технічної бази закладів освіти району  до нового 2015-2016 навчального року та  до роботи в осінньо-зимовий період». Наказом по відділу освіти  було створено робочу групу, яка    здійснювала     контроль   за  підготовкою     матеріально-технічної бази  закладів освіти району до нового 2015-2016  навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

  У 2015-2016  навчальному році в районі функціонує  11 шкіл                          І-ІІІ ступеня; навчально-виховний комплекс «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія»; 12 шкіл І-ІІ ступеня, 5  шкіл І ступеня, 1 НВК «ЗОШ  І ст. – ДНЗ с. Марковичі»;  Будинок  школяра; 27 дошкільних навчальних закладів, з яких 5- ДНЗ із короткотривалим перебуванням дітей.

    Усі загальноосвітні навчальні заклади   на  100 % провели заплановані поточні ремонти приміщень, привели в належний вигляд зовнішній стан будівель.   Значна  увага   була приділена   підготовці котелень, систем опалення, водопостачання та інших інженерних мереж до роботи в осінньо-зимовий період.   При проведенні поточних робіт виконувалися   малярно-побілочні роботи, ремонт штукатурки, стель, стін, частковий ремонт підлог, панелей, ремонт та влаштування санвузлів.

  До опалювального періоду заклади освіти виконали такі роботи: перемуровано  грубки в ЗОШ І ст. с. Хорів (2 шт.),   ЗОШ І – ІІ ст. с. Коритниця(1 шт.).  Відремонтовані котли   ЗОШ І-ІІІ ст. с. Затурці.   Проведені роботи  по утепленню  горища  мінеральною ватою в приміщенні Заячицівського ДНЗ.   Встановлено вентилятор на твердопаливний котел в Шельвівському ДНЗ.

  Замінено 2 вікна на енергозберігаючі в ЗОШ І ст. Кремеш,   , 5 вікон в НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»,    2 вікна та вхідні двері   на енергозберігаючі в ЗОШ І-ІІ ст. с. Губин,   2 нових дерев’яних вікна в ЗОШ І-ІІ ст. с. Коритниця,  10 вікон в П’ятикорівському ДНЗ, 4 вікна та вхідні двері в Привітненському ДНЗ, 9 вікон в Маньківському ДНЗ, 8 вікон в Новозагорівському ДНЗ. 

  Замінено покрівлю  в Війницькому ДНЗ.  Придбано: бойлер для підігріву води в Бубнівському  ДНЗ та в Войнинському ДНЗ.

  Укладено  договір оренди приміщення котельні в  НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІ ст. – гімназія» та проводиться робота по укладанню   договір оренди приміщення котельні  в  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старий Загорів,   ЗОШ І-ІІІ ст. с. Замличі, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Привітне   з метою проведення реконструкції з встановленням твердопаливних енергозберігаючих котлів. 

  До початку опалювального сезону згідно з графіком проведено  повірку газових приладів  та коректорів.  Всі теплові господарства освітніх закладів району підписали в інспекції Держенергонагляду додатки 1 і 3 до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду. Складені паспорти  готовності до роботи в опалювальний період 2015-2016 рр.  Видані  акти готовності навчальних закладів до нового 2015 – 2016 навчального року та акти обстеження приміщень та інженерних комунікації.

  Відповідно до Правил  технічної експлуатації теплових установок і мереж  9  вересня  в приміщенні НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»  проведено  навчання та перевірку знань  відповідальних  осіб за теплове господарство. 

  На даний момент   школи  забезпечені   420  т вугілля, що становить 84 % від потреби  ( потреба 500 т.)   та   475,6  т торфобрикету, що становить 79  %  від потреби  (потреба 600).  Дрова заготовлені  власними силами обслуговуючого персоналу шкіл і цим видом палива  себе забезпечили ЗОШ, яким воно необхідне, а саме  заготовлено   60 м³.

            У 2015-2016 н.р. у школах району навчається 2415 дітей. У ДНЗ  району виховується   771 дитина.

            Протягом  серпня місяця проведена робота щодо комплектації шкіл педагогічними  кадрами. Педагогічний колектив району поповнився 15-ма молодими  вчителями,  а також до  вчительської роботи залучені  3 студенти педколеджів   та   3 студенти вищих навчальних закладів.

            Затверджені  робочі навчальні плани шкіл на 2015-2016 н.р.,  на належному рівні проведена тарифікація вчителів.

             Відповідно  до календарного плану  ХІІІ Спортивних ігор  школярів району  у вересні проведені районні змагання із футболу серед юнаків ЗОШ  І-ІІ ст.. та І-ІІІ ст., змагання  серед допризовної молоді.   В обласних змаганнях  «Шкіряний м’яч» команда юнаків 2003 р.н. зайняли 4-8 місце, у змаганнях із футболу- 5-8 місце.

             Результатом виступу вихованців Локачинської ДЮСШ у Чемпіонаті із футболу  серед  дівчат 1999р.н. стало І місце.   

            Команди  школярів  району  взяли участь  в обласних турнірах із географії, фізики, математики, біології, хімії. Успішним був виступ команди Локачинського  району  в обласному  турнірі   із географії (керівник Корнелюк  І.В.), в якому  учасники зайняли ІІІ місце.

            Залучаються до різноманітних конкурсів вихованці Локачинського районного Будинку школяра. В обласному очному етапі Всеукраїнського форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»  вихованець гуртка «Юні раціоналізатори та винахідники»  Клепарський Іван зайняв ІІІ місце (керівник Купріюк Ю.О.)

            У жовтні  проведена  комплексна перевірка ЗОШ І-ІІ ст..с.Зубильне, Зубильненського ДНЗ. Результати  проведених перевірок узагальнені матеріалами  колегії    відділу  освіти.

            29 жовтня цього року  проведені районні  змагання по  першій медичній  допомозі .

           30 жовтня відбувся  семінар директорів шкіл на базі Конюхівської ЗОШ І-ІІІ ст.. на тему «Організаційна культура навчального закладу», в якому взяв участь працівник   Волинського  інституту післядипломної педагогічної освіти  Вознюк В.С.

           27 жовтня відбулися педагогічні читання  для вчителів природничого циклу, майстер-класи для вчителів образотворчого мистецтва. 29 жовтня проведено семінар для вчителів з питань організації роботи із дітьми, чиї батьки перебувають в АТО,  семінар для молодих вчителів.

         В обласних змаганнях зі спортивного орієнтування «Волинська осінь», які  проходили  28 жовтня цього року у лісовому масиві с.Холопичі, команда  школярів Локачинського  району  зайняла ІІІ місце.

      

           

  Переглядів 720 Останнє редагування Понеділок, 09 листопада 2015 10:43
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua