19 липня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Локачинська селищна рада
 • Позитивний досвід роботи
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Енергоефективність
 • Оренда держмайна
 • Вакансії державної служби
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
    Локачі  

  skype

  tel_doviry

  bezviz

  evroatlantik

  evrodayg

  kir

  vu

  П'ятниця, 30 вересня 2016 12:24

  З 21 вересня 2016 року набула чинності Постанова КМУ від 08.09.2016 року, № 635, якою регламентовано внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Які зміни було внесено?

  Кабінетом Міністрів України  прийнято соціально справедливе рішення – піти назустріч пенсіонерам , відповідно до якого пенсіонерам, які перестали працювати у  цьому році і не мають інших доходів, крім пенсії, при розрахунку розміру субсидії не будуть враховувати дохід за весь минулий рік, а брати до уваги лише розмір щомісячної пенсії. Таким чином, усім непрацюючим пенсіонерам, які звернуться за призначенням житлових субсидій з вересня цього року, субсидія буде призначена за новими правилами - виходячи лише з розміру щомісячної пенсії, а не сукупного доходу за весь 2015 рік. 

            Не  буде враховуватись до сукупного доходу при призначенні субсидії вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, сум, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди (регресні виплати), заподіяної працівникові за ушкодження його здоров’я, що пов’язане з виконанням ним трудових обов’язків

            Окрім цього внесено ряд змін для визначення доходів особам яким виповнилось станом на 1 січня 18 років .зокрема у  разі навчання студента та неотримання ним стипендії дохід обчисляється на рівні одного прожиткового мінімуму, а от коли отримує стипендію чи будь яку іншу соціальну виплату то фактичний розмір доходу. Передбачено внесення у дохід солдата строкової служби лише половину прожиткового мінімуму незалежно від отриманих чи не отриманих доходів.

            Також визначено порядок дій особи яка незгідна з рішенням про проведення розрахунку субсидії на наступний період та має додаткові обставини, ця людина обов’язково має звернутись із заявою та надати підтверджуючі документи для проведення перерахунку субсидії у межах терміну призначення. Це наприклад ця ситуація з непрацюючими пенсіонерами вони повинні звернутись із заявою та підтвердити що не працюють і не отримують інших доходів.

  - Майже в усі домогосподарства працівники пошти рознесли бланки заяви та декларації для отримання субсидій. Це викликало багато питань, основне з яких: невже знову усім потрібно подавати ці документи? Кому потрібно першочергово звернутися до працівників підпорядкованого вам управління?

  Щорічно із заявою та декларацією потрібно звертатись лише отримувачам субсидія які опалюють свої домівки твердим паливом та використовують скраплений газ для приготування їжі, у всіх інших випадках заява подається у разі зміни обставин зокрема змін у складі сім’ї , хтось помер, народився, приписався, виписався. Але звертатись в управління потрібно і тим у кого змінились джерела доходу,хто здійснив покупку на суму понад50 тисяч .Хочу наголосити що всі отримувачі субсидій ознайомлені із цим порядком, при подані заяви вони особисто підписані під зобов’язанням повідомляти органи соціального захисту про зміни у місячний термін . А тому хай не буде несподіванкою коли призначена субсидія буде припинена .

  - І хоча ще у травні було повідомлено громадян про те, що сума невикористаної субсидії, за невеликим мінусом за літні місяці, повертається у державний бюджет, ще й досі у редакцію звертаються громадяни, яким не зрозуміло, де ж поділись кошти з їхніх рахунків. Якими законодавчими актами були внесені ці зміни?

  Постановою КМУ №319 від 27.04.2016 в редакції Постанови КМУ№534 від 23.08.2016 року внесено зміни  у Порядок надання населенню субсидій де і передбачено повернення невикористаної частини субсидії до бюджету .При цьому  за домогосподарством залишається сума невикористаної субсидії еквівалентна 100 м.куб або 150 кВт.г. А чому відрізняється сума яка залишилась на рахунках можу сказати . що це залежало від розрахунків споживачів із організацією надавачем послуг , у когось була більша обов’язкова частка ,хтось взагалі не сплачував через економію споживання

  - Активно поширюється інформація про те, що Міністерство фінансів україни вперше за роки незалежності розпочало комплексну системну перевірку одержувачів соціальних виплат. Ця перевірка, зокрема, стосується і одержувачів субсидій. Що ж передбачає ця верифікація і чи дійсно інформація, одержана від сусіда, може слугувати приводом для позбавлення виплат?

  На виконання Постанови КМУ від 18,02,2016 року №136 «Про затвердження Порядку здійснення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування ”до  управління надходить інформація ,а саме списки осіб що надали недостовірну інформацію яка впливає на визначення права та розміру усіх соціальних виплат у тому числі і житлових субсидій .Отримана інформація походить з офіційних джерел та державних реєстрів .І можу повідомити. що дана робота тягне за собою наслідки, 23 сім’ям припинено надання субсидій та здійснено перерахунки для повернення готівкою у державний бюджет, а це немалі суми. Інформація отримана від сусідів до верифікації відношення немає,але перевіряється управлінням і у разі документального підтвердження має свої наслідки.

  - Скільки у районі нині отримувачів субсидій і скільки людей, у зв’язку з внесеними законодавчими змінами, можуть претендувати на цю пільгу з початком опалювального сезону?

  Збираючи інформацію по сільських та селищній Радах ми розрахунково берем 7,9тис домогосподарств у районі .Станом на 01,10,2016 року всього за отриманням субсидій звернулось 5тис домогосподарств та близько 2,2тис користується пільгами. Отже лише 700 домовласників з якихось причин не звернулись до управління,ми передбачаєм наявність хатів пусток, а також інших причин які сім’я враховує та не звертається за субсидією.

  Переглядів 2134
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua